ZBADAJ SWÓJ WZROK

Dlaczego kupowanie okularów w markecie czy aptece to zły pomysł❓

Najbezpieczniej i efektywniej umówić się na wizytę u optometrysty?‍?, który dobierze szkła do indywidualnych potrzeb pacjenta??Dlaczego❓ Ponieważ każdy z nas jest inny, a nasza wada musi zostać dokładnie zbadana za pomocą profesjonalnego badania optometrycznego. Nie wystarczy zmierzenie okularów w aptece i stwierdzenie, że dobrze w nich widzimy to warto je zakupić. NIE!‼️ To błąd, gdyż wówczas NIE możemy otrzymać następującyh parametrów:

➡️ BRAK indywidualnego dopasowania – między innymi szerokość tarczy, szerokość mostka, wysokość tarczy, długość zauszników czy całkowita szerokość oprawy,
➡️ Słaba jakość optyczna soczewek okularowych i fatalna jakość oprawy oraz słabej jakości materiały, co powoduje, że po kilku dniach noszenia nasze okulary mogą nadawać się do kosza,
➡️ ‼️ NAJGORSZY SKUTEK: Pogarszająca się jakość widzenia. Codzienne użytkowanie produktów odznaczających się wyżej wymienionymi cechami prowadzi do różnych zaburzeń. Są to między innymi zamazany obraz, problemy z oceną odległości oraz wielkości oglądanych przedmiotów, dwojenie obrazu czy postrzeganie przedmiotów jako całkowicie zniekształconych itp. Tanie okulary z marketu powodują również uczucie pulsowania oraz migotania obrazu, łzawienie i pieczenie oczu, a także bóle dotyczące narządu wzroku i głowy.

?? Dlatego przypominamy, że przed noszeniem jakichkolwiek okularów należy zbadać wzrok, by mieć pewność, że nam pomagają, a nie szkodzą.

Leave a reply